Leden 2009
4.blog videa!!!

19. ledna 2009 v 18:06
Tak jak jsem už řikala blog byl rozčleněn do několika další blogu podle kategorie tak je tu další kategorie VIDEA

http://avrilczvidea.blog.cz/Avril cvičí

17. ledna 2009 v 18:54

Pauza

17. ledna 2009 v 18:47
Již jednou to tak bylo. Avril Lavigne si dala 2roční pauzu, kde se změnila v blonďatou rockovou princeznu. Po vydání 3. alba The Best Damn Thing a celosvětového turné si dává pauzu, která může trvat až 3 roky! Co Avril k tomuto vedlo se zatím podrobněji neví, ale poskytla menší rozhovor, kde něco málo prozrazuje.

Proč si budeš dávat pauzu, když se ti kariéra opět rozjíždí?
Avril: Musím si také odpočinout, protože turné bylo velice vyčerpávací. Také bych se spíše chtěla věnovat svým kamarádům, které jsem dlouho neviděla a také se více věnovat svému Deryckovi (Sum 41). Nesmím zapomenout na rodiče, kteří pro mě toho hodně moc udělali.


Jak dlouho by ta pauza mohla trvat?
Avril: Tak to přesně nevím. Možná 2 nebo 3 roky. To doopravdy netuším. Zajisté, že se nebudu nadobro flákat někde doma, jíst chipsy a opíjet se na večírkách. Pokusím se opět složit další songy, které se mohou objevit v 5. albu. Když teď vlastně přemýšlím, po tak dlouhé době by mohla přijít nová image!

Zanedlouho vyjde tvé 4.album, prozradíš nám jeho název?
Avril: Ne, tak tohle vám doopravdy neřeknu (smích). Bude to překvapení a doufám, že se to bude mým fanouškům líbit. Mé album The Best Damn Thing, také přišlo po dlouhé pauze a bylo velice oblíbené, proč by nemohlo být i toto? (smích) Doufám, že to nebude naprostý propadák.Díky tvé minulé pauze si přišla o pár fanoušků, co když teď opět nějaké ztratíš?
Avril: Ano, tak to jsem přišla a velice mě to mrzelo (říká smutně). Také někoho odradila má nová image, někdo jí zase přivítal. Doufám, že nikoho z fanoušků neztratím, což je nereálné a jsem připravena na to, že nějaký můj fanoušek se na mě vyprdne, protože kdo by také čekal tak dlouho, že? Ale někteří mají pochopení a zůstali se mnou, za to jsem jim moc vděčná. Třeba svou další deskou mi jich hodně přibyde?

New Abbey Dawn

17. ledna 2009 v 17:54
Od Abbey Dawn je nová košile a 2 tričkaAbbey Dawn New oblečení

7. ledna 2009 v 15:03
V sekci Abbey Dawn najdeš nové oblečení od Abbey Dawn další mikiny,pyžama,trička ... a další