Červenec 2009

NEWS

19. července 2009 v 14:48

Shopping at Barneys in Beverly Hills(18.července 09)

Avril Lavigne Leaving Troubadour (15.července 09)

(avrilbandaids.com)

New photoshooty

Steve Madden
TRACII
Nové album na podzim

19. července 2009 v 14:20

Zpěvačka Avril Lavigne vydá na podzim své nové album

LOS ANGELES / 09:30, 02. 07. 2009
Kanadská zpěvačka Avril Lavigne přiznala v nedávném rozhovoru, že vydá své novinkové album v listopadu letošního roku. Informoval o tom ve čtvrtek server Aceshowbiz.
Známá zpěvačka dále uvedla, že na desce se pravděpodobně objeví skladba, kterou napsala pro účely propagace svého parfému nazvaného Black Star. Krátký úryvek této písně zazněl v reklamě na parfémovou vodu Black Star.
Avril Lavigne měla v červnu převzít speciální cenu na festivalu Napanee Ontario Multicultural Festival, ale mezi organizátory přehlídky a zpěvaččiným managementem došlo zřejmě k nedorozumění. Lavigne údajně vůbec netušila, že má festival navštívit a obdržet ocenění. V médiích se následně objevily informace, že zpěvačka na festival odmítala dorazit. "Avril se nezavázala, že festival navštíví. Její management vůbec netušil o této akci. Avril Lavigne si této ceny velice váží. Zároveň je nutné dodat, že zprávy hovořící o jejím záměrném ignorování festivalu jsou nepravdivé," prohlásil za zpěvačku její management.
Avril Lavigne debutovala na hudebním poli v roce 2002 deskou Let Go, která obsahovala 13 skladeb a v žebříčku Billboard Hot 200 skončila dokonce na druhém místě. Toto album přineslo zpěvačce mezinárodní úspěch a prodalo se jej více než 16 milionů kusů. O dva roky později se na hudebním trhu objevila její druhá deska nazvaná Under My Skin, která přinesla hity My Happy Ending nebo Don't Tell Me. Její třetí studiové album The Best Damn Thing vyšlo v roce 2007.
Autor: Petra Buštíková
(www.mediafax.cz)

Sem z5

19. července 2009 v 14:19
njn prázdniny tak sem ráda že sem tu a přidám novinky.ale teď už to takový novinky nejsou :)


Hurá black Star v ČR

1. července 2009 v 9:29

Hurá od 7.7.09 si můžeš koupit voňavku Black Star online v parfumerii Fann

ZDE

Avril Lavigne black star

Rebelsky ostrá a zároveň ženská.
Zboží bude možné expedovat od 7.7.2009
Vůně je inspirována hudbou "rebelské princezny" Avril a zachycuje její osobitý styl; už jen ta provokativní kombinace černé a sytě růžové. Pokud jste ráda středem pozornosti a nebojíte se dát najevo své emoce, měla by se vám black star a její motto "buďte svou vlastní hvězdou" líbit.
Inspirací k návrhu krabičky byl design náramků a opasků s typickým punkovým kováním. Dárek v tomto stylu najdete na samotném flakonu, takže spolu s vůní získáte originální prstýnek nebo přívěšek na krk.

Složení vůně

HLAVA: mango, hruška, černý rybíz, kanadská švestka
SRDCE: jasmín, lotosový květ, růžový ibišek
ZÁKLAD: santalové dřevo, vanilka, hořká čokoláda,pižmo

Ceny:
parfemová voda s rozprašovačem 50ml - 910,- Kč
parfemová voda s rozprašovačem 30ml - 660.-Kč
parfemová voda s rozprašovačem 15ml - 440.-Kč