Srpen 2010

Zpráva na Avrilbandaids

14. srpna 2010 v 12:49
Překlad (avrillavignecz.blog.cz)
www.avrillavignecz.blog.cz

Ahojky všichni na Bandaids,
byla jsem v LA pracovat na svém novém albu, zkoušet a prozkoumávat něco nového. Jde o to, že si píšu muziku sama, a proto mi trvá dlouho vydat nějakou nahrávku. Musím žít svůj život a získávat tím inspiraci. Nyní mám spoustu nápadů pro další dvě nahrávky.
Tak už budu končit. Děkuji vám za váši podporu. Nemůžu se dočkat až se k vám vrátím s novým singlem.
S láskou Avril

Originál:
Hey everyone at Bandaids,
Just want to check in with you guys. I've been in LA working on the album. Trying some new stuff. Exploring. The thing with me, is that i write my own music and therefore, it takes me longer to put out records cause i have to live my life to get inspiration. I have so much material at this point, for 2 records. I'm getting close. Thanks for your continued support. I cant wait to get back to you shortly on the release of the single.
 Love, Avril
 xo
www.avrillavignecz.blog.cz

Novinky

13. srpna 2010 v 21:56
  • Nové náhledy v sekci Style
  • Nový obchod s oblečením Abbey Dawn a Iron Fist
Původní abbey-shop.blog.cz musel být přemístěn na aukro kvůli stížnostem a má i nový vzhled, logo všecko :) A také nový název Abbey Fist shop.
Zatím je prodeji jen pár věcí od značky Iron Fist, dokonce i jedno tričko co má přímo Avril! Ale věřím, že postupem času přibude víc věcí :) Kdo si počká, ten se dočká

Leaving Sunset Marquis Hotel 07.08.10

8. srpna 2010 v 21:01
Určitě se koukněte na tyto fotky! Brody má nový učes a má vyholený na hlavě písmeno A jako Avril


www.avrillavignecz.blog.cz
T.U.K
Black Creepers
Roxy
Dandy Lion Bag

Rockstar Denin
Biker
Olive
www.avrillavignecz.blog.czNews Design Avrilczlife

2. srpna 2010 v 11:19
www.avrillavignecz.blog.cz
Právě jsem udělala nový design pro sekci Avril Life
Jak se vám líbí? :)

Zajímavost

1. srpna 2010 v 21:31
Zajímavé jak rychle se dokáží rozkopirovat fotky Avril :D Něco vám prozradím kdyý jsem našla na facubooku novou fotku Avril, málo lidí na ní přišlo :), tak jsem hned v\tvořila něco jakoby plakát. Ale udělala jsem tam jednu menší grafickou chybku nad kterou jsem mávla rukou. Díky této chybce jsem ae hned poznala na několika i webových stránkách (třeba i avrilbandaids.com), že původ je od mě. Docela mě to těší, že i cizí stránky narazí na můj blog, ale zaroveň mě mrzí, že jsem nikde už neviděla odkaz ani dolní link na můj blog :(
Tak co najdeš malou grafickou chybku je docela zřetelná :D
www.avrillavignecz.blog.cz